Ar pateicību mūsu skolotājiem Filipam Kotleram, Timam Embleram, Adriānam Volšam 
un visiem mūsu partneriem un draugiem, kuri jau 19 gadus mūs iedvesmo un atbalsta mūsu darbā

© ABSOLUTE 2012

Barkwood

RVR

  Rīgas Šampanietis

Felix Holding

Mārketinga un korporatīvo komunikāciju aģentūra „absolute” latvijas tirgū strādā kopš 1992. Gada. Komunikācijas, dizains, mārketings, menedžments, zīmolu radīšana un attīstība ir mūsu darbības pamatjomas, kurās mēs esam gatavi dalīties ar jums ar savu ekspertu zināšanām. 
Mārketinga un korporatīvo komunikāciju aģentūra „absolute” ir reta parādība. Mēs nemeklējam vienkāršotus ceļus un standarta risinājumus, katru jaunu uzdevumu uztverot kā izaicinājumu, kā iespēju cīnīties ar vides inerci, radot tajā kustību un pakļaujot to mums izvirzītajiem uzdevumiem, tā sasniedzot uzstādītos mērķus. Tas nav vienkārši, bet vienmēr ir interesanti, un jo sarežģītāk ir uzdevumi, jo patīkamākas uzvaras.

Komunikācijas
Mūsuprāt, pasaule ir … nekas cits kā vien komunikācijas. Cilvēces ikdiena balstās uz vārdu, tēlu mijiedarbību, informācijas nodošanu un izmantošanu. Pārvaldīt komunikācijas procesus – vislielākā māksla. Mēs pilnveidojamies tajā visu savu dzīvi un izmantojām mūsu zināšanas, lai sasniegtu jūsu uzdevumu risinājumus tirgū.

Stratēģijas
Stratēģiju centrs palīdz noteikt zīmolu, produktu un kompānijas pozīciju tirgū, apzināties to iespējas un perspektīvas, izvirzīt jaunus mērķus un izstrādāt attīstības programmas.  

Web
Straujā it attīstība pārorientē komunikācijas plūsmu interneta telpā. Visātrākais, turklāt pieejams un nedārgs komunikāciju kanāls – jūsu interneta portāls, kurā jums nav robežu sazināšanās ar jūsu klientiem, draugiem un sabiedrību. Tā ir jūsu seja un jauna iespēja jūsu produktu un pakalpojumu realizācijā. Un mēs ar prieku palīdzēsim jums to radīt, sākot ar idejām, to realizēšanu un portāla apkalpošanu. 

Pasākumu organizēšana
Mums ir uzkrāta milzīga pieredze, organizējot starptautiskus mūzikas festivālus, koncertu turnejas, pilsētas, sporta un korporatīvus svētkus, seminārus, vēstniecību pasākumus. Mums varat uzticēt sagatavot un realizēt jūsu piedalīšanas reģionālās un starptautiskās izstādēs. Mūsu pasākumi vienmēr ir ne tikai labi organizēti, bet arī efektīvi.

Klienti
Mums ir interesanti strādāt visdažadākajās sociālas dzīves un ekonomikas jomās, virzot mūsu klientu pretim panākumiem. Mēs zinām mārketinga un reklāmas likumus, izmantojam daudz slepenus komunikāciju instrumentus, bet svarīgākais mums paliek iedvesma un kalpošana. 
Mūsu klientu uzticība mums ir liels gods. Strādājot ar jau pazīstamiem zīmoliem vai veidojot jaunus, mēs vienmēr respektējam darbu un domas, kas slēpjas aiz katra vārda vai zīmes. Un esam laimīgi, ja varam sniegt savu ieguldījumu tā stiprināšanā un attīstībā.

Dizains
Dizaina radīšana ir pati saistošāka darba daļa. Tā līdzinās  alķīmijai un pat svētam sakramentam, kad no domām, idejām un vārdiem dzimst redzamie tēli. Tēli, kas jūs uzrunā, iedvesmo un aicina rīkoties. Mēs lepojamies ar mūsu panākumiem šajā jomā. Dizainus mēs pakļaujam mārketinga uzdevumiem, un tie sāk dzīvot savu dzīvi, strādājot jūsu labā.

Transporta dizains
Trasporta dizains – tā ir mūsu īpašā kaislība. Mēs ar lielu enerģiju un entuziasmu uzņemamies gan jaunas izstrādes un projektus – piemēram, jaunais zemās grīdas tramvajs rīgai un maskavai; pasažieru vilciens igaunijai; elektrovilcieni un dīzeļa vilcieni latvijai, lietuvai, igaunijai, baltkrievijai – gan arī tikai to interjera detaļu veidošanu. Mums pieder vairāk kā 20 transporta interjeru un eksterjeru, un šī tēma turpina mūs iedvesmot atkal un atkal …

Korporatīva stila izstrāde 
Logotipa, korporatīva stila izstrāde ir līdzīga tērpu mākslinieka darbam. Nepieciešams atrast ne tikai īsto tērpa piegriezumu un krāsu, bet izprast klienta nākotnes attīstību, iemiesot panākumu formulu logotipa tēlā un grafikā. 

Grafiskais dizains
Ar grafikas palīdzību izteikt domu, radīt tēlu un komunicēt ar pasauli ir liela māksla. Mēs ar entuziasmu izmantot mūsu zināšanas un prasmi jūsu uzdevumu risinājumiem.

Iepakojumus dizains 
Iepakojumā ir izteikts viss – produkta būtība, status, ambīcijas, piederība. Skaista etiķete, iepakojums, dāvanu kārba vai firmas maisiņš „pārdod” produktu, izceļ to uz pārējo fona, pievelk tam ar neredzamu spēku.

Poligrāfija
Drukas darbi ir komunikāciju procesa neatņemama sastāvdaļa. Pēc kvalitatīva dizaina radīšanas ir nepieciešams to arī kvalitatīvi izgatavot. Mēs izvēlamies kontrolēt drukas procesu, sākot ar paraugnovilkumiem un līdz gatava produkta iepakošanai, lai pārliecinātos, ka darbs ir izpildīts nevainojami.